english version English version
SprzątaniePrzeprowadzkiNisczenie dokumentówO firmieLista referencyjnaKontakt
 
 
Metro Management Metro Management - sprzątanie, przeprowadzki, niszczenie dokumentów. You Tube
 
Sprzątanie - Usługi porządkowe

PROFESJONALNE, CODZIENNE SPRZĄTANIE BIUR

Naszą specjalnością są biura o powierzchni od 500 m2 do 3000 m2,
ale sprzątamy równie dobrze mniejsze i większe.
W sprzątanych obiektach zapewniamy nienaganną czystość i poczucie bezpieczeństwa, ponieważ starannie dobieramy pracowników, unikamy rotacji kadr i dbamy o całe biuro, a nie tylko o jego estetykę.

Dodatkowo Klienci mogą korzystać z naszego serwisu technicznego. Wszelkie drobne prace techniczne i naprawy, których należy dokonać sprawnie i szybko, jesteśmy w stanie wykonać w dniu zgłoszenia.

Mamy grupę ludzi zdolnych manualnie, wyposażonych w odpowiedni sprzęt, wyszkolonych podczas wielu przeprowadzek. Drobiazgi typu: wymiana przepalonych żarówek czy naprawa zamka w drzwiach jest załatwiana przy okazji sprzątania i zaopatrzenia obiektu.

Podobnie odbiór makulatury i dokumentów do zniszczenia, które zgodnie
z procedurami niszczymy na własnej, przemysłowej maszynie o dużej wydajności.

Nasze zalety.

1. W sprzątanych obiektach jesteśmy gotowi zapewnić nienaganną czystość połączoną z kulturą obsługi i elastycznym dopasowaniem zakresu prac do wymagań klienta,

2. Zobowiązujemy się do starannego doboru osób, przy pomocy których będziemy wykonywali usługi określone umową, do stałego i dokładnego nadzoru nad wykonywaną przez nich pracą, oraz do zachowania
w tajemnicy wszelkich poufnych informacji o działalności Klienta.

3. Bierzemy odpowiedzialność za powierzone mienie. Dla pełnego komfortu naszych klientów ubezpieczyliśmy wykonywane przez nas usługi w zakresie Odpowiedzialności Cywilnej Deliktowej i Kontraktowej.
Polisa ta zabezpiecza wszelkie potencjalne straty naszych klientów
do kwoty gwarancyjnej 1 000.000 PLN (OC Deliktowe)

4. Podpisując umowę na sprzątanie z naszą firmą klient otrzymuje pełny serwis profesjonalnych usług porządkowych "z jednej ręki". Wszystkie prace specjalistyczne wykonujemy samodzielnie, bez podzlecania innym firmom, z gwarancją jakości i odpowiedzialności za powierzone mienie.

5. Pracę wykonują rzetelni i zaufani pracownicy, zawsze te same osoby, których kwalifikacje zostały przez nas sprawdzone w innych obiektach. Są jednolicie ubrani w estetyczne stroje robocze i wyposażeni w profesjonalny sprzęt czyszczący renomowanych firm.

6. Korzystamy z profesjonalnego sprzętu i efektywnych środków czyszczących, niemieckiej firmy Kiehl, charakteryzujące się dużą skutecznością działania i miłym, trwałym zapachem.

Gwarancja jakości

Opisane powyżej techniczne aspekty realizacji usługi bezpośrednio zależeć będą od ludzi, którzy mają największy wpływ na efekt końcowy naszej pracy.

Rzetelni i uczciwi pracownicy są naszym największym potencjałem
i gwarancją jakości wykonywanych usług. Osoby, które zatrudniamy
są kompetentne i całkowicie zaufane. Zapewnia nam to przemyślany
i sprawdzony w 14 letniej praktyce, system rekrutacji, weryfikacji
i szkoleń.

Kontrola jakości

Opracowaliśmy system regularnych kontroli jakości. W uzgodnieniu
z klientem przeprowadzamy okresowe ( kwartalne i roczne ) ankiety badające poziom satysfakcji użytkowników z wykonywanych usług.

Wyniki ankiet są analizowane i przedstawiane klientowi w formie raportu zawierającego wnioski i nasze propozycje, służące systematycznej poprawie metod i efektów pracy naszych ludzi.

Pomaga nam to również wyeliminować rutynę, w którą nieuchronnie,
z czasem popada każdy, wykonujący codziennie tę samą czynność.


OKRESOWE USŁUGI PORZĄDKOWE

Oprócz codziennego sprzątania, potrafimy zaspokoić wszystkie potrzeby naszych klientów związane z utrzymaniem idealnej czystości w biurze, wykonując okresowo następujące specjalistyczne usługi porządkowe:

Mycie okien

Myjemy wszelkie typy okien i fasady budynków. Miejsca trudnodostępne
i prace na wysokości wykonuje wyspecjalizowana w tym zakresie grupa pracowników, posiadających uprawnienia alpinistyczne.

Dysponujemy skutecznymi środkami chemicznymi oraz specjalistycznymi urządzeniami: podnośniki koszowe i nożycowe, systemy rusztowań przesuwnych, umożliwiającymi mycie od zewnątrz bez wchodzenia do budynku.

Pranie wykładzin dywanowych.

W zależności od rodzaju i stopnia zabrudzenia wykładziny stosujemy różnorodne metody czyszczenia: szamponowanie suchą pianą ( technologia i maszyny szwajcarskiej firmy Taski ), pranie wodne, czyszczenie ekstrakcyjne, metodą proszkową.

Pamiętamy o tym, że właściwa konserwacja wpływa na estetykę, zabezpiecza właściwości użyteczne wykładziny oraz wydłuża okres
jej eksploatacji.

Prace techniczne i interwencyjne

Wykonujemy również kompleksowe przeprowadzki firm. Dlatego możemy Państwu w każdej chwili służyć grupą kompetentnych pracowników, mogących sprawnie wykonać niezbędne reorganizacje i przeprowadzki wewnętrzne, pomóc w porządkowaniu archiwum / magazynu, wykonać drobne naprawy i prace techniczne.

Krystalizacja posadzek marmurowych

Metoda pielęgnacji posadzek zawierających wapień. Poprzez przetworzenie węglanu wapniowego we fluorek wapniowy, powierzchnia marmuru zostaje zagęszczona i utwardzona, jej wytrzymałość zwiększona, ponowne zabrudzenie opóźnione a późniejsza pielęgnacja uproszczona. Posadzka staje się mniej wrażliwa na kwasy a jej struktura pozostaje niezmieniona.

Wykonujemy maszynowe czyszczenie, renowację oraz krystalizację posadzek marmurowych. Wykorzystujemy szorowarki rotacyjne i polerki wyposażone w różnorodne pady czyszczące, polerujące, szczotki lub specjalne pady do krystalizacji.

Krystalizator w płynie lub w proszku, dobieramy w zależności od stopnia zniszczenia posadzki oraz jej przeznaczenia, aby uzyskać optymalny efekt estetyczny i skuteczne oraz trwałe zabezpieczenie powierzchniowe.

Nakładanie powłok polimerowych

Metoda polegająca na zabezpieczeniu mechanicznym (w odróżnieniu od krystalizacji, gdzie następuje reakcja chemiczna ), poprzez nałożenie kilku warstw szybkoschnących powłok akrylowo-polimerowych.
Powłoki to rodzaj bezbarwnego lakieru. Tworzą na powierzchni film zabezpieczający, mają własności antypoślizgowe, i poprawiają estetykę poprzez połysk.

Maszynowe czyszczenie garaży i magazynów

Posiadamy dużą i średnią maszynę szorująco-zbierającą, pozwalającą na szybkie i dokładne mycie dużych powierzchni.
Poprzez właściwy dobór padów czyszczących i środków myjących możemy jednorazowo doczyścić zaniedbane powierzchnie a także zająć się ich codzienną pielęgnacją.

Jeżeli chcesz poznać wycenę sprzątania biura, wypełnij ankietę:
- ankieta dotycząca sprzątania biura

Jeżeli chcesz poznać wycenę sprzątania biura, wypełnij ankietę:
- ankieta dotycząca sprzątania biuraW sprzątanych obiektach jesteśmy gotowi zapewnić nienaganną czystość połączoną z kulturą obsługi i elastycznym dopasowaniem zakresu prac do wymagań klienta,

strona główna | sprzątanie | przeprowadzki | niszczenie dokumentów | o firmie | lista referencyjna | kontakt
© Metro Management 2005 Tworzenie Stron WWW - QLT