english version English version
SprzątaniePrzeprowadzkiNisczenie dokumentówO firmieLista referencyjnaKontakt
 
 
Metro Management Metro Management - sprzątanie, przeprowadzki, niszczenie dokumentów. You Tube
 
Niszczenie dokumentów

Niszczenie dokumentów

Ustawa o ochronie danych osobowych narzuca pracownikom firm obowiązek niszczenia dokumentacji zawierającej informacje, pozwalające na identyfikację konkretnej osoby. W wielu firmach brakowanie dokumentacji wiąże się z koniecznością usunięcia setek lub tysięcy stron. Utylizacja dokumentów to domena naszej firmy.

Czym jest brakowanie dokumentacji?

Jedną z usług, jaką świadczymy na rzecz klientów jest brakowanie dokumentacji. Czynność ta sprowadza się do usuwania z kompletu dokumentów tych stron lub całych pakietów, które uległy dezaktualizacji, ale zawierając istotne, podlegające ochronie informacje. Jeśli jesteś opiekunem zakładowego archiwum, porządkujesz w nim akta pracownicze lub segregujesz i aktualizujesz medyczną dokumentacje pacjentów – brakowanie dokumentacji to usługa właśnie dla Ciebie.

Oferujemy szybki dojazd do Twojej siedziby w rejonie miasta Warszawa oraz trwałe i niedrogie, komisyjne zniszczenie zbędnej dokumentacji, gwarantując wysoką jakość usługi i korzystne ceny. Nie musisz inwestować w kosztowne niszczarki. Zagwarantujemy Ci brakowanie i recykling dokumentów po znacznie niższej cenie.

Niszczenie i utylizacja dokumentów

Jednym z problemów pojawiających się przy niszczeniu dużej ilości dokumentacji jest metoda usunięcia pozostających po niej ścinków. Dzięki nowoczesnym metodom utylizacja dokumentów nie jest dla nas żadnym problemem. Stosując sprawdzone środki chemiczne pozbywamy się pozostałości papieru, tworząc substrat do produkcji papieru. Dzięki zastosowanej metodzie możliwy jest całkowity recykling dokumentów, nie tylko chroniący środowisko, ale też umożliwiający ponowne wykorzystanie cennego surowca wtórnego.

Doskonałą metodą na pozbywanie się tajnych dokumentów są nowoczesne niszczarki. Nie musisz jednak tracić cennych godzin przy maszynie, a potem zastanawiać się, co zrobić ze stosem papierowych ścinków. Utylizacja dokumentów, jaką proponujemy, odbywa się w pełni bezpiecznie, poza terenem Twojej firmy i w pełnej kontroli nad tajnością operacji. Posiadasz duże ilości papierów archiwalnych do zniszczenia? Powierz nam recykling dokumentów, a zagwarantujemy Ci najwyższą jakość wykonanego zlecenia w rozsądnej cenie.

brakowanie dokumentacji, brakowanie dokumentacji warszawa, brakowanie dokumentów, brakowanie dokumentów warszawa, niszczenie dokumentacji

niszczenie dokumentacji warszawa, niszczenie dokumentów, niszczenie dokumentów warszawa, utylizacja dokumentów warszawa, recykling dokumentów

strona główna | sprzątanie | przeprowadzki | niszczenie dokumentów | o firmie | lista referencyjna | kontakt
© Metro Management 2005 | Niszczenie dokumentów Warszawa, sprzątanie, przeprowadzki Tworzenie Stron WWW - QLT